Na kole Jižní Moravou

Ať už se z našeho penzionu vydáte jakýmkoliv směrem, nesjízdný terén tu rozhodně nečekejte. Podívejte se na naše tipy na cyklovýlety po okolí, které si užije každý.

Lednicko-Valtický areál křížem krážem

Lákají vás nejpopulárnější turistická místa? Vyrazte na Lovecký zámeček, Janův hrad, Hubert, Radesvous, Hlohovec a Hraniční Zámeček. Trasa je nenáročná, takže si ji užijete i s dětským vozíkem na kolo.

Výlet klidný jako vodní hladina

Milujete pohled na vodu? Pak se vám zalíbí výlet začínající u lednických rybníků, které jsou oblíbeným místem pro pozorování ptáků. Odsud projedete k nádrži Nové mlýny. Projížďka je o něco delší – našlapete 57 kilometrů.

Na skok za rakouskými sousedy

Cílem je rakouský hrad Falkenštejn. Cesta k němu vede místními vinicemi, občas proto počítejte s nezpevněnou cestou. Nedaleko je vinařská ulička Oagossn, kde se nachází 65 lisoven s podzemními sklepy z 19. století.

Kola k zapůjčení

Cykloserver

Nejlepší pohled na svět je ze sedla kola? Pak navštivte šikovný Cykloserver, kde najdete spoustu dalších tras. A nebo jeďte přímo za nosem. Právě okolí Lednice nabízí spoustu krásných pěšin a cest, kde nepotkáte jediného turistu.

Nemáte s sebou kolo?
Nevadí, my vám ho půjčíme přímo v penzionu.